Pavo Condition


680 

Kompletní krmivo bez ovsa, obsahuje pro koně důležité vitamíny a minerály s extra biotinem.

Dobře vybalancovaná energie a kompletní vitaminy dělají Pavo Condition perfektním krmivem pro koně v rekreaci nebo v lehké zátěži. Pavo Condition  má nízkou hladinu dusíkatých látek (bílkovin) a neobsahuje oves. Zvýšené množství biotin zajišťuje zdravá kopyta a lesklou srst. Pro lepší získání energie jsou složky expandovány. To podporuje optimální trávení a zdravý zažívací trakt.

Důležité vlastnosti

  • Expandováno pro dobrou stravitelnost
  • Velmi nízký obsah proteinů
  • Bez ovsa
  • Kompletně vitaminováno

Dostupné na objednávku.

Katalogové číslo: 100003 Kategorie: , , , Štítky: , ,

Popis

Granule pro zachování kondice s vysokým obsahem vlákniny pro všechny koně

Pavo Condition byl vylepšen!  Společnost Pavo neustále vyvíjí nové produkty a inovuje stávající. Na základě průzkumu mezi uživatel Pavo Condition, bylo upraveno složení nejprodávanějších granulí. Bylo vylepšeno složení, přidáno více vlákniny a byl snížen obsah cukru a škrobu. Nový Condition obsahuje všechny vitamíny a minerální látky pro potřeby zdravého koně. Pavo Condition je bez ovsa.

Důležité vlastnosti

  • Expandováno pro dobrou stravitelnost
  • Velmi nízký obsah proteinů
  • Bez ovsa
  • Kompletně vitaminováno

Pavo Condition je vhodné pro koně a poníky v lehké a střední zátěži, nebo pokud začínáte s tréninkem mladého koně. Pavo Condition obsahuje denní dávku minerálů a vitamínů. Účelem Pavo Condition je zajistit vašemu koni všechny živiny, které potřebuje pro lehkou a střední zátěž. Složení je pečlivě upraveno podle nejnovějších vědeckých poznatků.  Pavo Condition splňuje všechny denní požadavky na obsah vitamínů a minerálních látek. Má vysoký obsah snadno stravitelné vlákniny a snížený obsah cukru a škrobu, což vede k vynikajícímu krmivu vhodnému pro koně a poníky v hobby nebo střední zátěži. Pavo Condition je bez ovsa.

Pavo Condition je také k dispozici v BigBox:  Velkoobchodní balení pro 5 až 10 koní, které krmíte stejným druhem krmiva. Pavo BigBox je mnohem skladnější než pytle a dodává se přímo do vaší stáje. Pavo big box je pouze na objednávku.

Další informace

Hmotnost 20 kg
Velikost balení

3 kg, 15 kg